Eskişehir Teknik Üniversitesi Önemli Etkinliklerde Zirvede!

Sosyal medya sponsoru olduğumuz bir etkinlikle daha karşınızdayız.

Eskişehir’in ilk ve tek interaktif insan kaynakları semineri İİKS’20 Eskişehir, online olarak 19 Aralık’ta gerçekleştirilecek.

Eskişehir Teknik Üniversite bünyesinde yer alan ve Eskişehir’in en büyük öğrenci topululuklarından birisi olan Endüstri ve Verimlilik Kulübü, her sene düzenli olarak gerçekleştirilen üç büyük etkinliğe imza atıyor. Yoğun katılımın sağlandığı etkinliklerde önemli isimler yer alıyor.

Geçen aylarda gerçekleştirilen etkinliklerden biri olan Start-Up’20, yoğun katılımcı ile dolu dolu bir 2 gün geçirmemizi sağladı. Diğer etkinliğimiz olan Mart ayında düzenlenecek MÜYAK’a ise her yıl tüm Türkiye’den binin üzerinde öğrenci katılıyor. Şimdi sırada önümüzdeki haftasonu gerçekleşecek olan İİKS var.

21-22 Kasım’da gerçekleştirilen Startup’20 Eskişehir Online etkinliği, Eskişehir’de gerçekleşen tek Start-Up konseptli etkinlik. Bu sene yaklaşık 200’ün üzerinde katılımcıyı ağırlayan etkinlik iki gün boyunca sürdü.  Etkinlikte ilk gün toplamda beş oturum gerçekleşti. Önümüzdeki hafta  sonu yani 19 Aralık’ta düzenlecek olan etkinliğin ufak bir fragmanı olarak bize ışık tutmuş oldu.

Endüstri ve Verimlilik Kulübü

İşletmelerin gelişim ve değişim süreçlerini, endüstriden ayrı düşünmek imkansızdır. Endüstrinin bulunduğu her alanda da en temel şart daima verimdir. Endüstri ve Verimlilik Kulübü’nün ana amacı da ismine uygun etkinlikler sunarak öğrencilere farklı bir objektif kazandırmaktır. Hayatın her alanında olan bu iki etmen kulübün temelini oluşturmaktadır. İş dünyasının önde gelen, marka olmuş isimlerini, global şirketlerini, birbirinden farklı start up’ları üniversitemiz öğrencileri ile en yüksek verimde olacak etkinlikleri düzenleyerek buluşturup geleceklerine yatırım yapmalarını sağlamak; düzenlenen etkinlik, seminer ve eğitimlerle öğrencilere tecrübe kazandırmak, sadece meslek sahibi olan mezunlardan ziyade öğrencilerin okurken vizyon sahibi olmalarını da sağlamak Endüstri ve Verimlilik Kulübü’nün temel amaçlarındandır. Endüstri ve Verimlilik Kulübü ulusal çapta düzenlediği etkinlikler sayesinde de hem kulübün hem de üniversitenin adını duyurma hedefini de böylece gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s